|
za Gargułe to ja bym chciał Kaźmierczaka. Jeden z nielicznych zawodników który by wywalczył miejsce na środku i dał nam nieco więcej jakości niż Garguła czy Jirsak.
Riosa oczywiście należy pożegnać bo choć piłkarz ciekawy to cena... no trochę nieprzystająca do miejsca w drużynie. Za jego sumę odstępnego możemy zatrudnić lepszego i jeszcze mu kontrakt opłacić. Historia podobnie jak z Cikoszem - może i znalazło by się dla niego miejsce w drużynie, ale i znalazłoby się lepsze zastosowanie dla kasy którą trzeba na niego wydać.
Ostatnio edytowane przez Tom Al : 16.06.2011 o godz. 20:30.
|