Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Glazik
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2008
Offline
#
11730
16.06.2011, 20:05
tomasz_19
napisał(a):
Kowalski to ma życie
nic nie robi, a dostaje za to pieniądze o których my możemy tylko pomarzyć
w ogóle jest imitacją środkowego obrońcy... jak przypomnę sobie jego babole w minionym sezonie to aż mam ochotę wstawić fotkę z face palmem
a już w ogóle nie wyobrażam sobie, żeby Robert mógł na niego postawić w jakimkolwiek meczu w eliminacjach do LM.... o zgrozo! pfuu! mam nadzieję, że nie wykrakałem...
Ogarnij sie czlowieku to jest pilkarz Wisły poki co ,wiec daruj sobie niepotrzebne komentarze...
Glazik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Glazik
Znajdź inne posty napisane przez Glazik