Wyświetl pojedynczy post
Glazik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11730
Stary 16.06.2011, 20:05
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Kowalski to ma życie nic nie robi, a dostaje za to pieniądze o których my możemy tylko pomarzyć w ogóle jest imitacją środkowego obrońcy... jak przypomnę sobie jego babole w minionym sezonie to aż mam ochotę wstawić fotkę z face palmem a już w ogóle nie wyobrażam sobie, żeby Robert mógł na niego postawić w jakimkolwiek meczu w eliminacjach do LM.... o zgrozo! pfuu! mam nadzieję, że nie wykrakałem...
Ogarnij sie czlowieku to jest pilkarz Wisły poki co ,wiec daruj sobie niepotrzebne komentarze...
Odpowiedz cytując