Jest szansa na pozbycie się Garguły, który może zastąpić Milę w Śląsku jeśli ten przejdzie do Polonii (za weszlo.com).
Byłoby pięknie, zwolniłby się gwiazdorski kontrakt dla zawodnika, który naprawdę na niego zasługuje; o ile takiego Stan nam sprowadzi.
Rios raczej u Nas nie zostanie:
http://sport.interia.pl/raport/wisla...llonia,1655568
I dobrze.