Wyświetl pojedynczy post
karas1983
Senior Member
 
 
Od: 01.2011
Skąd: Bartoszyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47912
Stary 16.06.2011, 20:04
Jest szansa na pozbycie się Garguły, który może zastąpić Milę w Śląsku jeśli ten przejdzie do Polonii (za weszlo.com).

Byłoby pięknie, zwolniłby się gwiazdorski kontrakt dla zawodnika, który naprawdę na niego zasługuje; o ile takiego Stan nam sprowadzi.

Rios raczej u Nas nie zostanie:

http://sport.interia.pl/raport/wisla...llonia,1655568

I dobrze.
Ostatnio edytowane przez karas1983 : 16.06.2011 o godz. 20:14.
Odpowiedz cytując