kpn napisał(a):

|
Ta wersja jest najbardziej prawdopodobna. Mysle, ze Mila nie jest az tak głupi zeby opuszczac druzyne przed pucharami, tym bardziej, ze Śląskowi duzo zawdziędza.
|
Mila nie jest głupi, dlatego pójdzie tam (do Grodziska czasowo stacjonującego w Warszawie) gdzie dostanie kasę znacznie większą niż we Wrocławiu mogą mu obiecać
