Wyświetl pojedynczy post
zizou
Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: Legionista (znowu) we Wrocławiu;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3011
Stary 16.06.2011, 19:52
kpn napisał(a):Wyświetl post
Ta wersja jest najbardziej prawdopodobna. Mysle, ze Mila nie jest az tak głupi zeby opuszczac druzyne przed pucharami, tym bardziej, ze Śląskowi duzo zawdziędza.
Mila nie jest głupi, dlatego pójdzie tam (do Grodziska czasowo stacjonującego w Warszawie) gdzie dostanie kasę znacznie większą niż we Wrocławiu mogą mu obiecać
Ostatnio edytowane przez zizou : 16.06.2011 o godz. 19:54.
Odpowiedz cytując