Wyświetl pojedynczy post
kpn
Senior Member
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3010
Stary 16.06.2011, 19:47
Karherop napisał(a):Wyświetl post
jest jeszcze opcja że weszlo robi sobie jaja , pare dni temiu ostrzegało że po newsie o Klichu w Bundeslidze gdzie żadne media nie pisały o nich jako źródle , bądą chcieli puścic raz totalną fame

Ta wersja jest najbardziej prawdopodobna. Mysle, ze Mila nie jest az tak głupi zeby opuszczac druzyne przed pucharami, tym bardziej, ze Śląskowi duzo zawdziędza.
Odpowiedz cytując