Temat
:
Gdzie trening Wisły?
Wyświetl pojedynczy post
Mati16
Junior Member
Od: 02.2011
Offline
#
267
16.06.2011, 19:32
Z tego co wiem to jutro ma być o 10 : 30 trening wisły na R22 . czy to jest na 100 % . ?
Mati16
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mati16
Znajdź inne posty napisane przez Mati16