Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 16.06.2011, 19:25
RAFi89 napisał(a):Wyświetl post
http://www.weszlo.com/news/7078

Następca już szykowany.
jeśli to prawda to bardzo zawiodę się na Mili , a wydawało się że chce coś poważnego osiągnąć ze Śląskiem w pucharach, snuł historie ala Groclin z 2004 roku


jest jeszcze opcja że weszlo robi sobie jaja , pare dni temiu ostrzegało że po newsie o Klichu w Bundeslidze gdzie żadne media nie pisały o nich jako źródle , bądą chcieli puścic raz totalną fame
Odpowiedz cytując