RAFi89 napisał(a):

jeśli to prawda to bardzo zawiodę się na Mili , a wydawało się że chce coś poważnego osiągnąć ze Śląskiem w pucharach, snuł historie ala Groclin z 2004 roku
jest jeszcze opcja że weszlo robi sobie jaja , pare dni temiu ostrzegało że po newsie o Klichu w Bundeslidze gdzie żadne media nie pisały o nich jako źródle , bądą chcieli puścic raz totalną fame