Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#193
Stary 16.06.2011, 18:21
Baala napisał(a):Wyświetl post
Drugiej rundy bardziej boje się niż trzeciej. Przy trzeciej nasze gwiazdki pewnie mniej lekceważąco podejdą do przeciwnika. Jednak większość to drużyny które powinniśmy przejść i będzie zależeć jak Maaskan przygotuje naszych mentalnie przedewszystkim. Jednak jest tam jedna drużyna dużo mocniejsza niż Karabach. Nefci Baku z którym mam wątpliwości czy byśmy sobie poradzili, już lepiej Videoton trafić. Pozostałe drużyny to nawet finansowo z nami przegrywają. Osobiście chciałbym byśmy na Estońców znowu trafili by zmazać tą największą pucharową hańbe. Bo według mnie Levadia przebija zdecydowanie wszystkie Dinama, Karabachy czy Valarengi jeśli chodzi o kompromitacje.




Widze ze nie tylko ja obawiam sie Nefci Baku w 2 rundzie .......

gra tam paru ciekawych pilkarzy brazylijczycy-Rodriguinho,Flavinio,,Emil Mpenza-ktory nie wiem jak sie tam znalazł i co tam robi ,czesc pilkarzy to reprezentanci Azerbajdzanu.


Generalnie stadion Tofika,35 st w cieniu,10 kordnow policjii,i 40 tys dzikusów na trybunach-to juz znamy ...i lepiej tego ponowie uniknać.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując