Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2992
Stary 16.06.2011, 17:51
Angmir napisał(a):Wyświetl post
I tu właśnie chodzi o to że ^uj sprzedamy a nie piłkarzy bo zamiast inwesować w w młodych polaków których mozna potem odsprzedać 10 razy drozej, to sprowadzamy 32 letnich emerytów z za granicy, których już nikt na świecie nie ruszy nawet kijem. Kupujmy tak dalej,śmiejmy się jak Wojciechowski wydaje 1 mln € na Sobiecha.

Może jeszcze uda nam się sprzedać Małeckiego to zbudujemy Stanoowi Valksowi Pomnik , i bedziemy się do niego modlić bo tyle nam zostanie.
Zrozum jedno że u nas holendrów, Basałaja nikt nie rozliczy z tego czy Małeckiego sprzedadzą za 2mln czy 10mln, tylko z wyników w europejskich pucharach. Liczy się to co dziś, bo jak w sierpniu okaże się że my już mamy po europejskich pucharach to całe trio pewnie będzie mogło się pakować. Holendrzy nie zostali sprowadzeni po to aby wyszukiwać 17 letnie brylanciki na których może Wisła za kilka lat zarobi. Czy nam się to podoba czy nie. Tak w ogóle zawsze narzekano że sprzedajemy zawodników a później nie ma kasy na transfery. Teraz układ będzie jasny, zawodnicy będą odchodzić za grosze i przychodzić za grosze.

Co do Wojciechowskiego i Polonii. Wojciechowskiego na dzień dzisiejszy zupełnie nie obchodzą pieniądze. Płaci ile chce, ciśnienia na sprzedaż zawodników nie ma. Za zawodnika chcą milion to im płaci, zawodnik chce zarabiać 400tys. to płaci, a w przypadku Mierzejewskiego płacicie ile ja chcę albo nie macie czego tu szukać.
Jest jaki jest, nie zawsze wychodzi na tym dobrze ale się nie cacka. Polonia dziś zaczyna negocjacje jutro je kończy, kładzie kasę na stół i bierzesz albo nie. Coś jak Cupiał na początku, dzisiaj wygląda to zupełnie inaczej.
Ostatnio edytowane przez RAFi89 : 16.06.2011 o godz. 18:04.
Odpowiedz cytując