Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14200
Stary 16.06.2011, 17:41
Elefant napisał(a):Wyświetl post
To ironia była.

To wprost. Jak byś zareagował (i 95 % tego forum), gdyby kibice Barcelony napisali, że Wisła nie powinna grać w pucharach europejskich, bo jest za biedna tj. nie ma stadionu, bazy treningowej itd. Nie chodzi o to co tam osiągneliśmy czy osiągniemy tylko o samo uczestnictwo.
Odmówiłeś gry dwóm drużynom tylko dlatego, że jedna jest biedna a druga pierwszy raz awansowała i musi jeszcze spełnić kilka kryterii organizacyjnych (stadion PBB o ile wiem podgrzewana murawę ma i oświetlenie też).

Może jestem staroświecki, ale dla mnie sport to sport. Jak ktoś wygrał ligę to gra w wyższej klasie należy mu się jak psu kość. Jeżeli z takich czy innych powodów są rzeczy, które musi poprawić to bliska mi jest filozofia Sartre:



Ciagły dopływ świeżej krwi i konkurencja jest motorem postępu. Izolacja i wznoszenie barier to stagnacja.
Jak ktoś nie wykorzysta szansy i spadnie sportowo, trudno, takie jest życie i taki jest sport. Za rok dwa dziesięć, może będzie znów okazja.
Ja też się z tym zgadzam. Dajmy tym innym nowym chociaż szansę poprawienia się.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując