|
1 mln za Sobiecha to jest taka adekwatna kwota. Rok temu uważałem, że milion to za dużo, za zawodnika który właściwie nie miał czasu pokazać stabilnej formy. Teraz po kolejnym roku w e-klasie pokazał, że sezon w Ruchu to nie był przypadek.
Biorąc pod uwagę, że ludzie tutaj chcą dawać po 800 tys. euro za 28 letniego Serba, czy milion w górę za 24 letniego Brazylijczyka, to czemu nie dać miliona za 20 letniego Polaka? IMHO jedyny młody Polski napastnik, który zagwarantuje odpowiedni poziom.
---
Sprawa Cikosa. Moim skromnym zdaniem Burliga=Cikos. Różnica jest taka, że Bury był długo kontuzjowany, i kiedy wrócił, to Słowak miał pewne miejsce w 11. I na dzisiaj mamy czterech bocznych obrońców: Lamey, Burliga, Paljić, Skołorzyński. Teoretycznie, potrzebny jest tylko jeden, żeby z tej układanki wywalić Paljicia.
Ostatnio edytowane przez vote-for-mikey : 16.06.2011 o godz. 16:33.
|