Wyświetl pojedynczy post
hiszpan00
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47903
Stary 16.06.2011, 15:32
Bogusław Cupiał rozpoczął finansowanie piłkarskiej sekcji Wisły w 1997 roku. Przez ten czas "Biała Gwiazda" zdobywała tytuły mistrza Polski, ale ani razu nie udało się jej awansować do Ligi Mistrzów, co było największym marzeniem właściciela. Przed każdym sezonem oczekiwania od klubu są podobne mistrzostwo polski i walka o LM. Tym razem można jednak patrzeć z większym optymizmem gdyż nikt z kluczowych zawodników nie opuścił naszego zespołu a i "droga do" LM jest dożo prostsza bo nie trafimy na przedstawicieli z najlepszych lig. Co do obecnych transferów pozwolę sobie na podsumowanie I-części okienka transferowego może to nie jest szczytem naszych marzeń ale trzeba tez zwrócić uwagę, że udało nam się zatrzymać Osmana Cháveza oraz pozyskaliśmy zawodników po 30 ale doświadczonych ogranych w silnych ligach. Ivica Iliev miał udany sezon natomiast Michael Lamey można powiedzieć ze stracony jednak to jeszcze o niczym nie świadczy (Cwetan Genkow równiez miał problemy w ostatnim klubie)Co do dalszych zakupów to Maaskant nie ukrywa gdzie potrzebne nam jest wzmocnienie jeszcze 3 zawodnikami (LO, ŚO, ŚN). Co do nazwisk ciężko jest wróżyć z fusów bo słyszałem już różne nazwiska przewijające się w prasie, ale patrząc realne nie sądzę by byli to bardzo znani zawodnicy ściągani za duże pieniądze.
Odpowiedz cytując