Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47902
Stary 16.06.2011, 15:24
1q2 napisał(a):Wyświetl post
To że nie wyłożyli na Cikosa, oznacza że z kasą jest kiepsko ale nie musi oznaczać że nie ma jej wcale.
A może istnieje prostsze rozwiązanie tej zagadki? Może po prostu uznali, że Cikos nie jest wart 250 tys €? Ostre negocjacje w sprawie Chaveza i kupno tego zawodnika za 300 tys USD zdają się potwierdzać tę tezę. Trudno sobie przecież wyobrazić, że Wisła płaci za Cikosa więcej, niż za honduranina, który był pewniejszym punktem obrony. Gdzie tu logika?

W jednym z wywiadów Stan mówił, że "segregują" sobie piłkarzy i określają, że na przykład za za tego są w stanie tyle i tyle zapłacić, a następnie zaoferować mu takie, a takie wynagrodzenie. Im wyżej zawodnik znajduje się na liście ich priorytetów, tym większe potencjalne środki na te cele. Cikos został potraktowany według tego samego algorytmu i został pewnie "wyceniony" na sporo mniej niż 250 tys €.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 16.06.2011 o godz. 15:29.
Odpowiedz cytując