Temat
:
Transfery Polska
Wyświetl pojedynczy post
bozar
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline
#
2959
16.06.2011, 15:16
Ten Trabzonspor to w ogóle dość dziwny klub. Żadnych większych sukcesów a wydają pieniądze w sposób tak rozrzutny, że wręcz to podejrzane jest.
bozar
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bozar
Odwiedź stronę domową użytkownika bozar!
Znajdź inne posty napisane przez bozar