Wyświetl pojedynczy post
FredzIo
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2954
Stary 16.06.2011, 14:57
leszekm_ napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze Sobiech odejdzie. Prawie na pewno do Turcji, - jego menago to ten sam gość który wytransferował Brożków, Głowackiego, Iwańskiego, Pawełka, Robaka, i teraz Mierzeja. Co ciekawe Bartłomiej Bolek jest też menadżerem Małeckiego.
Teraz pytanie, czy w następnym okienku transferowym padnie kolejny transferowy rekord? Patryk Małecki za 6 mln euro?
Normalnie bym nie wierzył w tą kwotę, ale napisało Weszło, a oni nie kłamią.
Bogusław Cupiał napisał(a):
Kochałem Wisłę, kiedy byłem jej kibicem i kocham dzisiaj, bo to jest mój klub..
Odpowiedz cytując