Wyświetl pojedynczy post
leszekm_
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 16.06.2011, 14:49
Jeszcze Sobiech odejdzie. Prawie na pewno do Turcji, - jego menago to ten sam gość który wytransferował Brożków, Głowackiego, Iwańskiego, Pawełka, Robaka, i teraz Mierzeja. Co ciekawe Bartłomiej Bolek jest też menadżerem Małeckiego.
Ostatnio edytowane przez leszekm_ : 16.06.2011 o godz. 14:54.
Odpowiedz cytując