|
Jeszcze Sobiech odejdzie. Prawie na pewno do Turcji, - jego menago to ten sam gość który wytransferował Brożków, Głowackiego, Iwańskiego, Pawełka, Robaka, i teraz Mierzeja. Co ciekawe Bartłomiej Bolek jest też menadżerem Małeckiego.
Ostatnio edytowane przez leszekm_ : 16.06.2011 o godz. 14:54.
|