Temat
:
Transfery Polska
Wyświetl pojedynczy post
troj88
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: Płaszów
Offline
#
2949
16.06.2011, 14:47
Wszyscy jeżdżą po Mierzejewskim, a mimo wszystko to dobry grajek. Swoje pokazał w tym sezonie. Nie zmienia to jednak faktu, że 5mln to za dużo, zdecydowanie.
troj88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do troj88
Znajdź inne posty napisane przez troj88