Temat
:
Transfery Polska
Wyświetl pojedynczy post
ziooom
Member
Od: 07.2007
Skąd: Sanok/Kraków
Offline
#
2948
16.06.2011, 14:47
To jest tylko dowód, że można brać Turków na przetrzymanie i wyciągać więcej kasy od nich.
Nie żal im kasy to niech nam sponsorują ligę
ziooom
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ziooom
Znajdź inne posty napisane przez ziooom