|
Uważam że Sobiech jest lepszy od Alvesa bo już ograny w Ekstraklasie i znacznie młodszy. Osobiście chciałbym ich obu w naszym klubie, ale wątpie żeby do tego doszło. Zwłaszcza że JW zapowiedział że do polskiego klubu go nie sprzeda. A podobno opylił za 5 baniek Mierzejewskiego do Trabzonu....
|