Jasne, że dyskusja była wielokrotnie przeprowadzana, wiec nie ma sensu, ale..

Realia się zmieniły, teraz nie jest 5 lat temu tylko dziś. Zapewne Polonia Bytom będzie w kwietniu przyszłego roku puszczać walkowery. Jak za rok spadnie ŁKS czy Ruch to będzie to samo. Trzeba przeciwdziałać. Skoro są w stanie zbudować wypłacalny klub w Bielsku to znaczy, że w Bytomiu też się da - tylko trzeba zaczać od nowa z innymi działaczami.