Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14187
Stary 16.06.2011, 14:19
Jasne, że dyskusja była wielokrotnie przeprowadzana, wiec nie ma sensu, ale.. Realia się zmieniły, teraz nie jest 5 lat temu tylko dziś. Zapewne Polonia Bytom będzie w kwietniu przyszłego roku puszczać walkowery. Jak za rok spadnie ŁKS czy Ruch to będzie to samo. Trzeba przeciwdziałać. Skoro są w stanie zbudować wypłacalny klub w Bielsku to znaczy, że w Bytomiu też się da - tylko trzeba zaczać od nowa z innymi działaczami.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując