Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
jacula
Member
Od: 08.2010
Offline
#
47886
16.06.2011, 13:54
Sobiech do LM jest za cienki
my teraz potrzebujemy powaznych graczy a nie pyskaczy
jacula
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jacula
Znajdź inne posty napisane przez jacula