|
Trzeba, tylko ktoś za to musi zapłacić. Polimex nie ma tego w zakresie prac, bo uznano, że wyznaczenie oddzielnej drogi dojścia dla kibiców gości (który miał znajdować się w narożniku S-E) nie ma sensu... Co więcej, projekt nie uwzględniał nawet oddzielenia kibiców gości wewnątrz obiektu, ani też na samych trybunach.
Trzeba teraz zlecić wykonanie projektu odgrodzenia drogi dojścia dla kibiców gości oraz wydzielenia im stref wewnątrz trybuny południowej i na samym sektorze. Później trzeba to wykonać.
Do zrobienia w miesiąc, ale trzeba mieć kasę.
|