Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18867
Stary 16.06.2011, 13:33
Trzeba, tylko ktoś za to musi zapłacić. Polimex nie ma tego w zakresie prac, bo uznano, że wyznaczenie oddzielnej drogi dojścia dla kibiców gości (który miał znajdować się w narożniku S-E) nie ma sensu... Co więcej, projekt nie uwzględniał nawet oddzielenia kibiców gości wewnątrz obiektu, ani też na samych trybunach.
Trzeba teraz zlecić wykonanie projektu odgrodzenia drogi dojścia dla kibiców gości oraz wydzielenia im stref wewnątrz trybuny południowej i na samym sektorze. Później trzeba to wykonać.
Do zrobienia w miesiąc, ale trzeba mieć kasę.
Odpowiedz cytując