|
Dlatego ekstraklasa powinna mieć gdzieś 12 drużyn, druga liga to samo, natomiast trzecia liga powinna mieć 24 ekipy podzielone na dwie ligi regionalne.
1. W ekstraklasie same kluby z niezlą infrastrukturą, POZIOMEM SPORTOWYM i finansowym.
2. Ci co awansują nie są totalnymi ogórkami bez niczego, Ci co spadają mają szanse przetrwać, bo trafiają do ligi, której produkt jest nieco bardziej interesujący niż obecna liga z Kolejarzem czy Niecieczą.
3. W trzeciej lidze również grają dość mocne drużyny (jak na 3 ligę), których nie zmasakrują podróże przez pół Polski. Teraz jest inaczej i sporo drużyn ledwo żyje w związku z wyjazdami na 500 km.i
Habemus Dubletum
LEG14
White Star Awards w kategorii:
Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

|