Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14185
Stary 16.06.2011, 13:32
Dlatego ekstraklasa powinna mieć gdzieś 12 drużyn, druga liga to samo, natomiast trzecia liga powinna mieć 24 ekipy podzielone na dwie ligi regionalne.

1. W ekstraklasie same kluby z niezlą infrastrukturą, POZIOMEM SPORTOWYM i finansowym.
2. Ci co awansują nie są totalnymi ogórkami bez niczego, Ci co spadają mają szanse przetrwać, bo trafiają do ligi, której produkt jest nieco bardziej interesujący niż obecna liga z Kolejarzem czy Niecieczą.
3. W trzeciej lidze również grają dość mocne drużyny (jak na 3 ligę), których nie zmasakrują podróże przez pół Polski. Teraz jest inaczej i sporo drużyn ledwo żyje w związku z wyjazdami na 500 km.i
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując