Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12986
Stary 16.06.2011, 13:06
emj10 napisał(a):Wyświetl post

No cóż ciężki okres czeka naszą krajową walutę i inne w regionie. Ktoś chce jakąś wyspę?
Bo Ci Anglicy i Niemcy dadzą

Jeszcze kilka dni zamieszek w Grecji a frank coś czuje wyskoczy jeszcze bardziej. A jak nie w Grecji to tylko patrzeć jak w Portugalii i Hiszpanii ulica zacznie dochodzić do głosu. Najlepsze jest to,że z tej sytuacji nie ma innego wyjścia jak gigantyczny krach, czy jakkolwiek to nazwiemy. Podejrzewam,że w przyszłym tygodniu- pucusie z EU- zaklepią pomoc dla Grecji, bez specjalnych wymagań wobec niej,ale jest to nic innego jak odsuwanie w czasie tego co musi nastąpić. Czyli wielkiego dupnięcia.

A za Wielką Wodą też nie wiele lepiej. Doszli do granicy zadłużenia,i co?Będą się pewnie dalej zadłużać, bo nikt nie pozwoli na kolejny kryzys.


A Polska 26, w kolejce do bankructwa, dużo to czy mało?
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 16.06.2011 o godz. 13:09.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.