Bo od 5 lat Jarek jest zły Jarkowi trzeba kłody pod nogi a właściwie usta podkładać a platforma jest wręcz zajebista<okoko> szlak mnie trafia. Teraz co z każdym gadam napiernicza dosłownie na <PO> a Ci mają mają 50% poparcia w sondażowych może mała manipulacja


Zwłaszcza że telewizja publiczna i TVN i GW są powiązane z PO... Ale to są tylko domysły. Kolega wcześniej pisał że stworzenie nowej prawicy potrwa lata. To ludzie muszą być naprawdę tępi jak na jednym człowieku program partii i dobro kraju stawiają, że nie chcą na tą partię głosować! Smutna prawda:( A w SLD dalej widać wpływ starych baronów z epoki ich rządzenia... i to mnie martwi!! To jest GÓWNO a nie nowoczesna lewica.