Maratonczyk napisał(a):

JrQ- a wiesz cos czego nie wiedza inni>? kiedy maja byc ogloszone np?
|
nie wiem, ale oczekiwania niektórych są takie, jakbyśmy byli Realem Madryt ;]
A dostaniemy stroje pokroju Partizana czy też Rapidu, co wyżej ktoś zamieścił.