Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1771
Stary 16.06.2011, 12:00
Maratonczyk napisał(a):Wyświetl post
JrQ- a wiesz cos czego nie wiedza inni>? kiedy maja byc ogloszone np?
nie wiem, ale oczekiwania niektórych są takie, jakbyśmy byli Realem Madryt ;]
A dostaniemy stroje pokroju Partizana czy też Rapidu, co wyżej ktoś zamieścił.
Odpowiedz cytując