Kolejny "news" z brytyjskiego tabloida
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage...seas-nose.html
Swansea chce ubiec Chelsea, które podobno obserwuje Sandomierskiego od dłuższego czasu i są w stanie wyłożyć 3 mln funtów, czyli tyle ile prezes Kulesza chciałby dostać.
Oczywiście trzeba patrzeć na to z przymróżeniem oka bo The Sun to coś jak nasz fakt.