Wyświetl pojedynczy post
Wisoman
Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Wisła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 16.06.2011, 11:10
wujekWojtek napisał(a):Wyświetl post
W ogóle idą se w tatry na 8 km z małymi butelkami i telefonami tylko. Do tego w adidaskach ;D

Cholera, jak ja łaziłem po górach to na plecach miałem ze 20kilo tobołów a na nogach solidne trekkingowe buty. Troche takie nierozważne, ale w sumie na szczyt to sobie kolejką wjechali...
To nie Orla Perć tylko przeciwny kierunek, poza tym gdy ja zaczynałem łazikowanie po górach również wybrałem się pierwszy raz w adidasach baaa i to na Świnice, a później dalszą część Orlej

Wszystko można co nie można byle z wolna i ostrożna
Odpowiedz cytując