Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
CMSNero
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14179
Stary 16.06.2011, 10:24
jakis kompetentny by sie wypowiedzil ile moze trwac przeinaczenie tego Podbeskidzia w SSA bo znając Polskie realia wcale to moze nie byc takie szybkie do zrobienia i moze gdzies w biurokracji utknac ...(
Odpowiedz cytując