O czym ty piszesz? To że krytykuję cudaka wynika z jego nieróbstwa najdelikatniej rzecz ujmując. Od czterech lat jest premierem z większością w sejmie a od roku Kaczyński "juz nie przeszkadza" jakie są efekty? Cukier po 5 zł i wojna z kibicami. Tylko gratulować.
Skąd ty wiesz co miało na celu przepraszanie za agresję? W TVN podpowiedzieli?

Zacznij myśleć samodzielnie zamiast powtarzać formułki. Orędzie było w Polskich mediach bo GW już sie szykowała zeby zrobić z Jarka mściwego szaleńca. Gdyby nie orędzie dzisiaj byś powtarzał ze Jarek chce wojny z Rosją.