Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12984
Stary 16.06.2011, 10:10
O czym ty piszesz? To że krytykuję cudaka wynika z jego nieróbstwa najdelikatniej rzecz ujmując. Od czterech lat jest premierem z większością w sejmie a od roku Kaczyński "juz nie przeszkadza" jakie są efekty? Cukier po 5 zł i wojna z kibicami. Tylko gratulować.

Skąd ty wiesz co miało na celu przepraszanie za agresję? W TVN podpowiedzieli? Zacznij myśleć samodzielnie zamiast powtarzać formułki. Orędzie było w Polskich mediach bo GW już sie szykowała zeby zrobić z Jarka mściwego szaleńca. Gdyby nie orędzie dzisiaj byś powtarzał ze Jarek chce wojny z Rosją.
Hej Nasz TS !!