Wyświetl pojedynczy post
Adasss
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 16.06.2011, 10:08
W zeszłym sezonie akurat skład był taki, że tylko naiwni fantaści wierzyli w to, że siatkarki walczą o awans.
We wcześniejszym sezonie gdy szanse były realniejsze to coś tam kibicowsko w PO się działo.
Sadząc po pierwszych ruchach kadrowych to w tym sezonie są znowu ambicje na powrót do wyższej klasy rozgrywkowej.
I może lepiej jednak dać jasno w pewnym momencie do zrozumienia jak bardzo nam się takie nieczyste zagranie z nazwą klubu nie podoba.
Odpowiedz cytując