Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12983
Stary 16.06.2011, 09:44
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Jak pojedziesz po kaczorze to czyni Cię inteligentnym, młodym i wykształconym.

Kto wrócił do tego samego? Konkrety proszę. To ze przepraszał za agresję w polityce to o czym niby świadczy? Wdzę że powinni cię otoczyć kordonem sanitarnym jak to nieagresywnie proponowano Jarkowi. Dorżnąć watachy, odstrzelić kaczki. To jest język inteligentnych i wykształconych.

Orędzie było skierowane do Rosjan a nie do Putina. To zasadnicza różnica.

Jarek mówi jak jest bez ściemniania, patentowanym oszustom z PO to będzie zawsze nie w smak.
Za to ty jak jak pojedziesz Tuska to jestes "Prawdziwym Polakiem" i "Prawdziwym Patriotą"

To że przepraszał za agresję w polityce miało na celu przypodobanie się własnie tym "wykształciuchom" ,jak sie okazalo po 2 ,3 miesiacach,że sondaże do góry nie poszły i nikt sie na to nie nabrał ,to wrócił do starej retoryki.Jak orędzie było do Rosjan to po co je puszczali w polskich mediach ?

Z drugiej strony taka rola polityka ,żeby zebrać jak największy elektorat,taki Tusk ostatnio mówił że nie bedzie klęczał przed ksiedzem, a z drugiej strony PO to partia tak samo klerykalna jak PIS