Drozd napisał(a):

Jak pojedziesz po kaczorze to czyni Cię inteligentnym, młodym i wykształconym.
Kto wrócił do tego samego? Konkrety proszę. To ze przepraszał za agresję w polityce to o czym niby świadczy? Wdzę że powinni cię otoczyć kordonem sanitarnym jak to nieagresywnie proponowano Jarkowi. Dorżnąć watachy, odstrzelić kaczki. To jest język inteligentnych i wykształconych.
Orędzie było skierowane do Rosjan a nie do Putina. To zasadnicza różnica.
Jarek mówi jak jest bez ściemniania, patentowanym oszustom z PO to będzie zawsze nie w smak.
|
Za to ty jak jak pojedziesz Tuska to jestes "Prawdziwym Polakiem" i "Prawdziwym Patriotą"
To że przepraszał za agresję w polityce miało na celu przypodobanie się własnie tym "wykształciuchom" ,jak sie okazalo po 2 ,3 miesiacach,że sondaże do góry nie poszły i nikt sie na to nie nabrał ,to wrócił do starej retoryki.Jak orędzie było do Rosjan to po co je puszczali w polskich mediach ?
Z drugiej strony taka rola polityka ,żeby zebrać jak największy elektorat,taki Tusk ostatnio mówił że nie bedzie klęczał przed ksiedzem, a z drugiej strony PO to partia tak samo klerykalna jak PIS