Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12982
Stary 16.06.2011, 09:36
jendrus napisał(a):Wyświetl post
Ja się zastanawiam nad jednym czy jak PIS zmieniło by prezesa i pan Kaczyński odszedł w "cień" to pomogło by to parti czy nie.
Nie. PiS to Kaczyński i Kaczyński to PiS. Głosy na PiS to tak naprawdę głosy na Kaczyńskiego. On stanowi tę partię. Nie ma w tym nic złego, ale problem jest taki, że jak Kaczyńskiego zabraknie, to partia rozpadnie się raz dwa. To nadzieja na powstanie czegoś nowego, może lepszego w tym miejscu. Z drugiej strony, na kolejną partię na szeroko pojętej prawicy, która będzie w stanie zebrać tak dużą część elektoratu, poczekamy kilka lat, a w tym czasie znów jak w latach 2001-05 czeka nas pewnie okres niezagrożonej niczym władzy lewicy, czego się boję bardzo.
Ostatnio edytowane przez martin_6 : 16.06.2011 o godz. 09:38.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!