Ja się zastanawiam nad jednym czy jak PIS zmieniło by prezesa i pan Kaczyński odszedł w "cień" to pomogło by to parti czy nie. Bo widać że ludzie jeżdżą po nim jak po psie choć nie wiem dlaczego. Za twardą politykę

Ze wrescie zaczęło się coś dziać

podatki obniżył a jakoś w budżecie więcej pieniędzy dzięki min CBA
ABW. W rolnictwie du˛zo się poprawiło. A do cholery oni rządzili dwa lata ino!!! A ci już 4 i jest coraz gorzej i to z jedna partią a nie dwiema i to tylko z PSL który chce się tylko koryta trzymać...
Ja Jarka szczególnie cenie za politykę zagraniczną twardą rękę szczególnie w stronę rosjii , gazu.