Ale się dziś Dziennik Polski zeszmacił.
www.dziennikpolski24.pl/pl/sport/pilka-nozna/1150984-cracovia-i-wisla-w-wyscigu-zbrojen.html
Wydźwięk jeden: mamy w Krakowie dwie piłkarskie potęgi, ale to Cracovia ma lepsze perspektywy i w ogóle jest jakaś taka fajniejsza.
Świetne. Dwukrotnie wygrane derby, niemal dwukrotnie większa ilość punktów w lidze, mistrzostwo Polski wobec ledwo uratowanego ligowego bytu... ktoś śmie w ogóle to stawiać na równi?
Tak to jest, jak pozwala się na publikowanie wypocin redaktorka "Teraz Pasy". Osoby, która broniła Majchrowskiego przed "Nigdy nie zejdę na psy".
Super, jak dziennikarz - kibic Cracovii - pisze o Cracovii. Super, jak dziennikarz - kibic Wisły - pisze o Wiśle. Ale jak za zestawianie obu klubów bierze się osoba kompletnie nieobiektywna, robi się niestrawnie.