A czym to się prezes PiS skompromitował ?

) Tylko konkretnie. Bo cudak np. oddał śledztwo smoleńskie ruskim, a najważniejszą autostradę Chińczykom, to jest dopiero kompromitacja.
Kto ci powiedział ze opozycja jest słaba? TVN? Sondaze? Nie mówię o SLD bo to nie opozycja. Ktoś kto wierzy w sondaże po tych wszystkich przypadkach kiedy różniły się one od wyniku wyborów o 10% jest śmieszny. Sondaże już teraz są zmanipulowane żeby później mogły tłumaczyć fałszerstwa w wyborach. Skoro sondaż jest telefoniczny robiony co tydzień to co za problem dzwonić do tych którzy pasują do oczekiwanego wyniku sondażu? A to tylko jeden ze sposobów manipulacji. Bo przecież można po prostu wydrukować bez dzwonienia gdziekolwiek, ktoś to sprawdza? Czy jeżeli sondazownia nie ponosi żadnych konsekwencji za rażąco inne wyniki sondażu w porównaniu z wynikiem wyborów to czego ma się bać? Chyba tylko tego ze przestaną płacić za przekręty. Kandydat PO na prezydenta miasta kupował głosy za jabola, to sondażowni nie posmaruje?