northrop napisał(a):

^Jeszcze sie okaze, ze sam Wonski_eNHa dla Adidasa pracuje i tylko sprawdza co publika lubi
|
trzeba raz na zawsze skończyć z przekonaniem że wiekszosc ma zawsze rację
Wonski. Bardzo mi się podoba wersja z obwarzankami. Po krakowsku jak sie patrzy!
JRQ zdaje sie miał na myśli że zbyt wygórowane oczekiwania zostały tu wzbudzone

osobiscie uwazam że dostaniemy troszke nowsze komplety, ale równie oszczędne w formie
