Wyświetl pojedynczy post
crate digger
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Cz. Prądnik | Księżyc

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1768
Stary 16.06.2011, 07:51
northrop napisał(a):Wyświetl post
^Jeszcze sie okaze, ze sam Wonski_eNHa dla Adidasa pracuje i tylko sprawdza co publika lubi
trzeba raz na zawsze skończyć z przekonaniem że wiekszosc ma zawsze rację

Wonski. Bardzo mi się podoba wersja z obwarzankami. Po krakowsku jak sie patrzy!

JRQ zdaje sie miał na myśli że zbyt wygórowane oczekiwania zostały tu wzbudzone osobiscie uwazam że dostaniemy troszke nowsze komplety, ale równie oszczędne w formie
Odpowiedz cytując