|
A ja chciałbym znowu zaznaczyć że ponownie jak w poprzednim okienku tak w tym full profeska, żadnych wycieków, żadnych gdybań dziennikarzyn w ostatnich dniach, bo tak naprawdę nie mają żadnego tropu..jedynie co wyciągną z tego forum lub od piłkarzy. Stan działa niczym cichociemny..
|