Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1764
Stary 16.06.2011, 02:00
Przepraszam za rozmycie, ale ja w kwestii formalnej.

wujekWojtek napisał(a):Wyświetl post
A z tymi gwiazdkami to jakieś jaja. Na całym świecie daje sie złote gwiazdki. 1 za 10 mistrzostw, 2 za 20 itd. Tylko w Polsce dołożono chyba srebrne i białe. Wszystko po to żeby Legia też mogła grać z gwiazdką nad herbem ;p
Zdajesz sobie sprawę, że piszesz bzdury? Nie chcę wnikać jakie masz motywacje, chociaż wydają się oczywiste.

W każdym razie:

W Bundeslidze przyznawana jest złota gwiazdka za każde kolejne 5 mistrzostw. Stad Bayern ma 4 za 21 tytułów, a Dortmund 1 za 6 mistrzostw. W Turcji mamy podobną sytuację i tak Fener ma za 18 mistrzostw 3 gwiazdki, Galata to samo za 17 mistrzostw, a Besiktas 2 gwiazdki za 13 mistrzostw. Dalej mi się już nie chce. Polecam następnym razem zainteresować się sprawą zamiast po raz n-ty doszukiwać się antywiślackiego spisku Legii.
Ostatnio edytowane przez 0 22 : 16.06.2011 o godz. 02:08.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując