Wyświetl pojedynczy post
wujekWojtek
Senior Member
 
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1762
Stary 16.06.2011, 00:27
Łeeeee, Konkretne koszulki wonski. Szczególnie ta czarna i błękitna. Jednakże w tej czarnej żółty kolor powinien zastąpić złoty, taki jaki ma Real Madryt w tym sezonie a gwiazda zamiast w żółtym kółeczku wystarczy żeby była obramowana na złoto np. Chociaż na czarnym tle żadnego obramowania nie trzeba.

Błękitna też jest bardzo fajna. Nawiązuje do historii Wisły bo kiedyś własnie w takim kolorze graliśmy a nie takim ciemnym niebieskim. Tylko nie za bardzo widzę co to za obrazek jest na niej.

Koncepcja druga też bardzo fajna, innowacyjna, taka, barcelońska troche. Ostatnia niestety raczej tylko jako bluza bramkarska, jakoś ten mysi kolor nie przekonuje mnie.

Ale bardzo fajna robota. Szkoda tylko, że ludzie tutaj produkują sie z coraz zajebistszymi koszulkami, a jak adidas pokaże nam nasze oficjalne na nowy sezon to się pewnie mocno zawiedziemy. To chyba większe pompowanie balonika niż z Ruudem van Nisterlojem
Odpowiedz cytując