mitmichael napisał(a):

Czyli
-nigdy nie byl kontuzjowany
-do Lieicester trafilo za Erkisona wielu swietnych pilakrzy-stad tak malo mial wystepow
-jednoczesnie caly czas gral w rezerwach i normalnie cwiczyl
-jesli to wszytsko prawda ,to jestem coraz o niego spokojniejszy,byc moze Stan w tym szalenstwie znalazł metode
