Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11707
Stary 15.06.2011, 23:25
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Lamey troche o Sobie od Siebie - moze co niektorzy poczekaja jeszcze z osadami przynajmniej do czasu gdy zaprezentuje sie w jakims meczu sparingowym
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...dury,id,t.html



Czyli

-nigdy nie byl kontuzjowany

-do Lieicester trafilo za Erkisona wielu swietnych pilakrzy-stad tak malo mial wystepow

-jednoczesnie caly czas gral w rezerwach i normalnie cwiczyl

-jesli to wszytsko prawda ,to jestem coraz o niego spokojniejszy,byc moze Stan w tym szalenstwie znalazł metode
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując