Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2926
Stary 15.06.2011, 21:43
To muszę Cię rozczarować, bo niestety my odpadniemy od razu. Z Ljuboją czy bez nie mamy szans nawiązać walki z 90% przeciwników z potencjalnych rywali, zwłaszcza że ich zdecydowana większość jest nawet silniejsza niż rywale do LM

P.S. Ale dzięki, że zrozumiałeś o co mi chodziło z tym, że Legia się nie kompromitowała w pucharach.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując