To muszę Cię rozczarować, bo niestety my odpadniemy od razu. Z Ljuboją czy bez nie mamy szans nawiązać walki z 90% przeciwników z potencjalnych rywali, zwłaszcza że ich zdecydowana większość jest nawet silniejsza niż rywale do LM
P.S. Ale dzięki, że zrozumiałeś o co mi chodziło z tym, że Legia się nie kompromitowała w pucharach.