Cytat:
|
A co demolka ma ze sportem to już wiesz Ty.
|
Ano ma to, że nazajutrz po włączeniu TV wszędzie trąbiono nie o wyniku meczu, nie o super grze Legii Warszawa (sic!) tylko o burdach, rozrubach w Wilnie. I te wszystkie komentarze polityków, ekspertów, miejscowych... niedobrze się robi. Takiej kompromitacji to, z całym szacunkiem, żaden Polski klub nie miał ostatnimi laty. Pod tym względem jesteście absolutnym nr 1 w Polsce, tylko nie wiem czy o to chodzi. Demolka ma to ze sportem, że czasami ten sport przesłania.
Jak zapytasz większość ludzi co osiągnęła Wisła w pucharach, ludzie powiedzą: karabach. Jak zapytasz tych samych ludzi co osiągnęła Legia, większość powie: rozruba w Wilnie.