Wyświetl pojedynczy post
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2921
Stary 15.06.2011, 21:33
Cytat:
A co demolka ma ze sportem to już wiesz Ty.
Ano ma to, że nazajutrz po włączeniu TV wszędzie trąbiono nie o wyniku meczu, nie o super grze Legii Warszawa (sic!) tylko o burdach, rozrubach w Wilnie. I te wszystkie komentarze polityków, ekspertów, miejscowych... niedobrze się robi. Takiej kompromitacji to, z całym szacunkiem, żaden Polski klub nie miał ostatnimi laty. Pod tym względem jesteście absolutnym nr 1 w Polsce, tylko nie wiem czy o to chodzi. Demolka ma to ze sportem, że czasami ten sport przesłania.

Jak zapytasz większość ludzi co osiągnęła Wisła w pucharach, ludzie powiedzą: karabach. Jak zapytasz tych samych ludzi co osiągnęła Legia, większość powie: rozruba w Wilnie.
Ostatnio edytowane przez Grzadq : 15.06.2011 o godz. 21:36.
Odpowiedz cytując