Opanujcie sie. Ktos sam zaczal "moze w koncu nie bedzie kompromitacji" wiec kto sie napina? Dodatkowo "Gdybyscie grali z xxx to byscie to czy owo" Sorry ale to nie my mielismy przyjemnosc z nimi grac a argumenty "gdyby babcia miala wasy..." to poziom przedszkola, albo rozmawiamy powaznie i przedstawiamy fakty albo lepiej sobie darowac. Fakty czyli to z kim kto gral i kogo pokonal/ z kim przegral kazdy sobie znajdzie i sam zastanowi sie nad tym co ma do przekazania, a co powinien zostawic dla siebie.
Pogodze Was - W tym roku nie ma Lecha w pucharach wiec bedzie jak zwykle

.