Marszałek napisał(a):

Podbeskidzie powinno najpierw mieć stadion a później walczyć o awans. Nie odwrotnie.
Ogólnie w tym sezonie nie powinien nikt awansować do Ekstraklasy. ŁKS ani Podbeskidzie nic do ligi nie wniosą. Czy jest sens dopuszczać takie zespoły do E-klasy tylko po to aby się liczba zespołów zgadzała w lidze?
|
Ogólnie to Wisła nie powinna występować w europejskich pucharach. Bo co taka Wisła może do tych pucharów wnieść. W zeszłym roku brak stadionu, w tym roku stadionu też nie ma. Wisła powinna najpierw stadion wybudować a potem walczyć o europejskie puchary. Nie odwrotnie. Po kiego grzyba było walczyć o to mistrzostwo jak się stadionu nie ma ? Sportowo to co my możemy tam wnieść. Dwa ostatnie sezony dno i muł. Dla kogo jestesmy atrakcją ? Czy jest sens dopuszczania Wisły do pucharów po to tylko, aby była para dla jakieś solidnej drużyny ?
Sorry, pieniądze pieniędzmi, ale gdzieś tam jeszcze jest sport. Ktoś spadł, ktoś wygrał ligę. Idąc tym tokiem rozumowania to stwórzmy ligę za wejściówkami. Dziesięć milionów od drużyny, a jak nie to wypad. Przepraszam, zapomniałem o koleżance za Błoń. Im się miejsce w E-klasie należy za nazwę.
