Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47871
Stary 15.06.2011, 19:58
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Przeciez dla kibicow w Polsce najwazniejszy jest ostatni sezon a nie jeszcze poprzedni. W koncu wszyscy oceniaja Lameya po ostatnim sezonie spedzonym w Leicesterze a nie po poprzednich w Arminii czy Duisburgu.
Wichniarek był ważniejszą postacią niż Lamey w sezonie 2008/2009, kiedy Arminia grała ostatni raz w Bundeslidze. W 2010 r. po sezonie spędzonym w Hercie Wichniarek przyszedł do Lecha i się skompromitował, a miał być wielką gwiazdą. Przynajmniej w Wiśle nie będzie rozczarowania, bo istnieje mało przesłanek, że Lamey nie powtórzy drogi Wichniarka.
Odpowiedz cytując