Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#265
Stary 15.06.2011, 19:40
Wyjazd po obiedzie, obiad ok. 13 zazwyczaj no to policz drogę z Zako. Przed 17 powinni być.

EDIT: widze wlasnie, ze zle mi sie napisalo, przed 16 mialo byc.
Ostatnio edytowane przez Żmijka : 15.06.2011 o godz. 20:12.
Odpowiedz cytując