Temat
:
Wisła AGH Kraków
Wyświetl pojedynczy post
CarloResoort
PNU '06
Od: 03.2003
Offline
#
98
15.06.2011, 19:37
W tym przypadku i Galeco daje kasę i AGH chyba też (czy w postaci stypendiów to nie wiem) ale tak czy inaczej - jak napisał kolega powyżej - DLA NAS TO WISŁA KRAKÓW !!
CarloResoort
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do CarloResoort
Znajdź inne posty napisane przez CarloResoort