Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
kojot_12
Member
Od: 01.2011
Offline
#
1753
15.06.2011, 19:31
a gdzie Wawel, jeszcze trzeba było jakieś zdjęcie stadionu zmieścić.
)
kojot_12
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kojot_12
Znajdź inne posty napisane przez kojot_12