|
Jak się nie gra w pucharach to się nie kompromituje. Z Karabachem Agdam nie wyszlibyście z własnej połówki chojraku.
Widzę,że zaczyna się napinka jak w tamtym roku, ale zapamiętaj sobie kolego,że teraz nazwa Legia Warszawa nie robi na nikim wrażenia i nikt się nie będzie was bał.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
|